TAJEMNICZY ŚWIAT

FORUM POŚWIĘCONE MAGII, NIEZWYKŁYM STWORZENIOM I SAMODOSKONALENIU


#1 2011-02-07 12:50:23

 Kelajno

Administrator

7536127
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 361
Punktów :   

HOROSKOP CIENIA

CENTAUR 8 stycznia- 12 luty
Centaur to połowie człowiek w połowie koń .Dlatego też u osób urodzonych pod tym znakiem, dominuje ich zwierzęca natura. Osobom Centaurom bardzo ciężko jest kontrolować takie odczucia jak wściekłość, popęd seksualny, zawiść i stres. Są to ludzie ceniący sobie przede wszystkim niezależność i idący za głosem emocji, a nie rozsądku.

HARPIA 13 luty - 18 marca
Jest to skrzydlate, mityczne stworzenie, ze śmiertelnie niebezpiecznymi pazurami, które są symbolem zemsty.
Osoby urodzone pod znakiem Harpii bardzo ciężko jest wybaczyć, co kol wiek innym. Latami może nosić w sobie nienawiść i złość, a największej rości, wręcz upojenia dostarczają jej niepowodzenia i nieszczęścia wroga.

PEGAZ 19 marca - 24 kwietnia
Tak jak legendarny skrzydlaty koń, Człowiek-pegaz unosi się nad pozostałymi ludźmi, przynajmniej w swej wyobraźni. Urodzeni pod tym znakiem są przesadnie dumni i w głębi duszy przekonani, ze zostali stworzeni do lepszego życia, niż obecne. Nie znoszą rutynowej pracy i obcy jest im wszelki romantyzm.

CERBER 25 kwietnia - 30 maja
Cerber to trzy głowy pies, broniący wejścia do krainy zmarłych. Osoby z pod tego znaku wyróżniają się szczególnie złym charakterem. Gotowi są wyrwać głowę drugiemu człowiekowi ,tylko za to że on śmiał ich rozzłościć. Jeżeli Cerber zmuszony jest  powstrzymywać swój charakter, zaczyna skarżyć się na objawy ostrego stresu.

SATYR 31 maja - 3 lipca
Seks, seks i jaszcze raz seks! Wyłącznie to rządzi tymi ludźmi i oni doskonale o tym wiedzą. Mężczyźni to bez wstydzi kobieciarze, pozostawiającymi za sobą drogę wyłożoną rozdartymi i złamanymi sercami kobiet. Nierzadko porzucają tez swoje rodziny .Z kolei kobiety urodzone w tym znaku rozbijają często cudze rodziny. Ani im w głowie szukać dla siebie wolnego partnera. Ci z satyryków ,któż starają poskromić  swoja naturę, często stają się osobami nad pobudliwymi, o nie zdrowych upodobaniach seksualnych.

SYRENA 4 lipca - 10 sierpnia
w starożytnych mitach morska nimfa, znana, jako syrena, wabiła marynarzy swoim słodkim śpiewem. Współcześnie osoby z pod znaku Syreny, także wykorzystują własny urok osobisty , aby osiągnąć swój cel. Zupełnie nie liczą się przy tym z interesami innych Kobiety Syreny, świetnie potrafią manipulować mężczyznami. Mężczyźni urodzeni w tym znaku również korzystają z podanych możliwości, stawiając na młodzieńczą niewinność.

GRYFON 11 sierpnia -15 września
Gryf to w połowie lew w połowie orzeł. Jest to silne wojownicze stworzenie. Osoby urodzone pod tym znakiem również charakteryzują się tymi cechami. Są fanatyczne i zdolne bardzo aktywnie bronić swojego zdania. W ubiegłych stuleciach to właśnie ludzie-gryfy uczestniczyli w ,"polowaniach na czarownice" z upodobaniem działają na szkodę innych.

CHIMERA 16 września-22 października
Jest to mityczne zwierzę, mające wiele twarzy. Najczęściej to połączenie kozy, lwa i żmijo. Tak jak chimery ludzie z pod tego znaku są fałszywi i czysto w życiu nakładają maski pożądane w danej sytuacji.

SFINKS 23 października 30 listopada
Chłodny, wyrachowany przebiegły sfinks, zawsze stara się przechytrzyć innych. Jeżeli uda mu się zaoszczędzić trochę pieniędzy, jest szczęśliwy, ponieważ silne przywiązane do mamony i chciwość to podstawowa cecha w tym znaku.

MINOTAUR 1 grudnia -7 stycznia
Człowiek z głową byka-Minotaur jest sługą swojej zwierzęcej natury. W odróżnieniu od niezależnego Centaura, toto urodzeni przywódcy, ale wyłącznie cześć stada. Nigdy nie podejmuje decyzji samodzielnie, zawsze stara się działać ze wskazaniem innych. Pod porządkować się cudzej woli... dopóki ta nie przeczy jego zwierzęcym instynktom.

Offline

 

#2 2011-07-01 22:33:56

Shadow

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 77
Punktów :   

Re: HOROSKOP CIENIA

Chimera, co prawda trochę ostro o mnie powiedziano, że jestem fałszywy, ale prawdą jest, że nie pokazuję swoich myśli, wszystko skrywam pod maską.


“Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca.”

Nie liczy się mój wiek, a doświadczenie i wiedza

Offline

 

#3 2011-07-01 23:17:37

 Kelajno

Administrator

7536127
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 361
Punktów :   

Re: HOROSKOP CIENIA

Ja jestem syreną ten horoskop ma ujawniać naszą drugą stronę.Tą o której wolimy nie wspominać

Offline

 

#4 2011-07-01 23:25:22

J.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: HOROSKOP CIENIA

Oj tam, oj tam... Ja się z tym nie zgadzam xD

Offline

 

#5 2011-07-01 23:29:52

 Kelajno

Administrator

7536127
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 361
Punktów :   

Re: HOROSKOP CIENIA

Z tą drugą stroną , czy z horoskopem

Offline

 

#6 2011-07-02 09:30:05

 She wolf

Użytkownik

34548658
Zarejestrowany: 2011-04-26
Posty: 12
Punktów :   

Re: HOROSKOP CIENIA

Jestem Sfinksem

Offline

 

#7 2011-07-02 22:31:44

J.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: HOROSKOP CIENIA

Z horoskopem Z resztą do tego "normalnego" też nie za bardzo pasuję xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs poznań https://irsystem.pl/