TAJEMNICZY ŚWIAT

FORUM POŚWIĘCONE MAGII, NIEZWYKŁYM STWORZENIOM I SAMODOSKONALENIU


#1 2011-03-10 00:48:33

 Metis

Moderator

34447052
Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 189
Punktów :   

Magia kobieca- Alla Alicja Chrzanowska

Chcesz być kobietą szczęśliwą, piękną i kochaną? Tu znajdziesz dokładne wskazówki i recepty, jak to zrobić. Odkryj świat starych rytuałów, magii i kobiecej mocy, którą posługiwały się nasze prababki i babki i korzystaj z nich, aby zapewnić sobie w życiu to, co chcesz.
Magia kobieca to po prostu życie w każdym jego aspekcie. Uprawiać ją mogą wyłącznie wiedźmy, czyli kobiety posiadające wiedzę na temat tego, jak kultywować i rozwijać Dar. A czym jest więc Dar? To pewna umiejętność, z którą rodzą się wszystkie kobiety, której nie można się nauczyć, ale którą należy rozwijać i dbać o nią, gdyż inaczej skarłowacieje i zaniknie, a wtedy staniesz się zwykłą zjadaczką chleba. Dar pozwala widzieć to, co w swej mądrości Bóg ukrył przed okiem profanów, rozumieć przyczyny i skutki, kochać miłością uniwersalną, dostrzegać różne aspekty życia, zachęca do tego, by uczyć się tolerancji, cierpliwości, altruizmu, rozbudza głębię duchową. Aby Ci to ułatwić Czytelniczko, autorka odkrywa świat starych rytuałów, magii i kobiecej mocy, którą posługiwały się nasze prababki i babki.

Offline

 

#2 2011-06-28 22:51:54

J.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Magia kobieca- Alla Alicja Chrzanowska

Czytałam Moim zdaniem książka nie jest zła, tylko trochę mnie drażnił ten bezpośredni podział kobiet na wiedźmy (dobre) i czarownice (jako złe).

Offline

 

#3 2011-06-29 00:36:55

 Metis

Moderator

34447052
Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 189
Punktów :   

Re: Magia kobieca- Alla Alicja Chrzanowska

Tak wiem co masz na myśli, mnie też to uderzyło .Ale książka warta przeczytania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce Serwis telefonów Kraków Cennik