TAJEMNICZY ŚWIAT

FORUM POŚWIĘCONE MAGII, NIEZWYKŁYM STWORZENIOM I SAMODOSKONALENIU

#1 2011-02-13 21:37:09

 Kelajno

Administrator

7536127
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 361
Punktów :   

Wielkie Arkana XVII Gwiazda

XVII Gwiazda

Przesłanie - „Największą siłą ludzi jest ich nadzieja”

Słowa kluczowe – nadzieja,  miłość doskonała, harmonia, uzdrowienie, twórcza  inspiracja, piękno, optymizm, wiara, spełnianie marzeń, szczęście, przyjemność.

Osoba – Ktoś zakochany, piękny duchem a przez to i ciałem, szczęśliwy, uzdolniony artystycznie lub artysta, poeta, osoba atrakcyjna, przyjaciel, ogrodnik, ekolog, kosmetyczka, fałszywy przyjaciel, człowiek nie wykorzystujący swoich talentów.

Miejsce – Wyjątkowe i urokliwe miejsca ; ogrody, parki, malownicze krajobrazy, wystawy, galerie, piękne wnętrza, scena teatralna, operowa, miejsca przybytku kultury i sztuki, salon kosmetyczny, łazienka.

Cechy ogólne – Ogromna wrażliwość  i intuicja, jasność i czystość intencji, optymizm, poczucie humoru, inspiracje, kreatywność, uzdolnienia, inwencja twórcza, natchnienie, oryginalność, inteligencja, niezależność, otwartość na nowe możliwości, wolność, pewność siebie, rozwój duchowy, wewnętrzna mądrość, przyjazny stosunek do ludzi.Karta odwrócona – Nadwrażliwość, niepewność, brak wiary w siebie, zagubienie, brak intuicji, złudzenia, zamknięcie na nowe możliwości, brak pomysłów, brak inwencji, zmarnowany talent, rozmienianie się na drobne, ekscentryczność, pesymizm, zmęczenie, wydawanie błędnych opinii i sądów.

Znaczenie ogólne – Cudowna, szczęśliwa karta uważana za ochronną, zapowiadająca szczęśliwy okres w życiu, tak jakby grant od losu. Często następuje po burzliwym okresie. Jest to czas wielkich nadziei optymizmu i wiary w dobrą przyszłość. Zdarzają się w życiu momenty magiczne, kiedy więc wyciągniesz kartę Gwiazdy, ten moment właśnie rozpoczynasz. Cokolwiek teraz zaczniesz będzie przynosiło radość i przyjemność. Twoje twórcze pomysły znajdą okazję do realizacji, będziesz cieszył się dobrym zdrowiem, witalnością, przypływem świeżych uczuć i doznań. Wiara i nadzieja zaprowadzą Cię dokąd zechcesz, tak w sferze duchowej jak i materialnej z wielką korzyścią dla Ciebie i innych. Twoja intuicja i kreatywność sprawią że możesz osiągnąć korzyści finansowe z tego co lubisz robić. Harmonia w duszy i wewnętrzna mądrość otworzą drogę do miłości i przyjaznych relacji z innymi ludźmi. Nawet jeśli w przeszłości nie było łatwo, to teraz jest moment na uzdrowienie sytuacji, przywrócenie równowagi i stabilizacji. Karta może oznaczać dobre inwestycje, dokształcanie, rozwijanie talentów, twórczy moment, rozwój duchowy, nowe pomysły, spędzanie czasu w przyjemny sposób, radość, optymizm. Czas powrotu do zdrowia, uleczenie duchowe i fizyczne. W uczuciach poprawienie stosunków w związkach, albo zupełnie nową  miłość , również platoniczną.

Karta odwrócona – Brak wiary w siebie i Opatrzność sprawia że niewiele zmienia się w Twoim życiu. Przeżywasz trudne chwile, być może podnosisz się po traumatycznych przeżyciach albo Twoje ambicje są tak wielkie że nie jesteś w stanie im sprostać. Trudno jest w tej chwili cokolwiek osiągnąć. Być może jesteś w trudnych relacjach niedoceniany przez bliską osobę. Poproś o duchowe wsparcie i miej nadzieję a sytuacja zmieni się na lepsze.

Zdrowie (karta odwrócona) – Wszystkie schorzenia płuc; rozedma, gruźlica, zapalenia, upośledzenie wentylacji płuc, choroby onkologiczne. Środkowa część układu oddechowego; oskrzela, oskrzeliki, astma, duszności, stany zapalne. Schorzenia kończyn górnych;  zastrzały, zanokcice, zwichnięcia, złamania, reumatyzm, artretyzm, porażenia niedowłady,  niezborność ruchowa.

http://www.wrozbyztarota.pl/wp-content/uploads/2010/11/Gwiazda.jpg

Żródło  http://www.wrozbyztarota.pl/karty-tarota/male-arkana/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
link